AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 22 Ekim 2018 Pazartesi 01:18
İL BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLE & KÖYLEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLAR
BURDUR HAVA DURUMU
BURDUR
 
Burdur'da üçüncü kez Sebahattin Akkaya dönemi
 
Burdur Belediye Başkanı Akkaya: "İnşallah AK Parti belediyeciliğini halkımıza göstermeye devam edeceğiz"
 
 

AK Parti tarafından yeniden belediye başkanlığına aday gösterilen Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, "İnşallah Ak Parti belediyeciliğini halkımıza göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Akkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Burdur'da iki dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdürdüğünü, üçüncü dönem için de aday gösterilmesinin onur verici olduğunu söyledi.

Kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak ve verilen görevi başarıyla yerine getirebilmek için tüm güçleriyle çalışacaklarını dile getiren Akkaya, şöyle konuştu:

"İnşallah Ak Parti belediyeciliğini halkımıza göstermeye devam edeceğiz. Belediye başkanlığımız döneminde tamamlamış ve tamamlanmak üzere olan projelerimiz vardı. Şimdi devam eden projelerimizi tamamlayacağız. Bunun yanında ihtiyaç duyulan başka projelerimizi de hayata geçireceğiz."

 
 
14 Aralık 2013 Cumartesi - 12:43
8451 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com